Графік роботи: Пн. - Нд. 11:00 - 19:00

Brands Banner

Lakme

Професійна косметика для волосся Lakme з’явилася 1996 року в Іспанії. З дня заснування компанія орієнтується на створення високотехнологічних формул з урахуванням добірних інгредієнтів. Для здійснення цієї мети у столиці Іспанії – Барселоні було відкрито лабораторію, науково-дослідний відділ якої є рушійною силою бренда.

В асортименті Lakme понад 300 продуктів здатних вирішити практично будь-яке завдання: щоденна турбота, стайлінг, фарбування, завивання або навпаки – випрямлення, салонний та SPA-догляд, відновлення та омолодження.

Всі засоби бренда працюють за ексклюзивною формулою – “система високої подібності” (High Affinity System), в основі якої здатність активних складових тісно взаємодіяти з волоссям будь-якого типу. Глибоке проникнення корисних речовин у структуру вибудовує її зсередини.

В асортименті Lakme понад 300 продуктів здатних вирішити практично будь-яке завдання: щоденна турбота, стайлінг, фарбування, завивання або навпаки – випрямлення, салонний та SPA-догляд, відновлення та омолодження. Найкращі з них уже чекають на Вас.

Фiльтри

Пошук

Тип товару

Цiна

Наявнiсть

Акційний товар

Бренд

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Що таке COMA?

COMA – це волосся, якщо перекласти з латинської.
COMA – це простір здоров’я і краси, якщо завітати до нас на Подолі.
COMA – це розумний, науковий підхід до вирішення проблем волосся та шкіри .
COMA – це завжди висока якісь продукції і професіоналізм співробітників.
Про COMA я можу розповідати нескінченно, адже це наше сімейне дітище, яке було створене в любові і з любов’ю.
Ми з упевненістю можемо сказати, що першими впровадили унікальну послугу на ринку України, адже єдиний дієвий спосіб відновити здорове волосся та шкіру – це комплексний підхід.
Звичайно, проживаючи у великому місці найкраще звернутися до нашого спеціаліста і отримати консультацію. Але що робити, якщо до найближчого спеціаліста сотні кілометрів? Особливо, коли проблема трихологічна і багато хто соромиться комусь про це розповісти.
Ми надаємо можливість отримати консультацію з будь якого куточку країни.
Кожного дня я отримую повідомлення від представників різних брендів із проханням представляти їх продукцію у нас.
І ми обираємо кращих!
Я не буду писати лонгріди з розповіддю про нас, адже краще завітати в COMA або зробити замовлення на нашому сайті!
Будемо вам раді!
Засновники Дудій Юлія, Дмитро Лихошапко і команда СОМА!