Графік роботи: Пн. - Нд. 11:00 - 19:00

Brands Banner

SachaJuan

SachaJuan – шведський бренд професійного догляду за волоссям. Був створений у 2004 році стилістами-перукарями Сашею Мітіком та Хуаном Росенліндом в ніші якісної продукції високого сегмента. Наразі виробництво сконцентровано виключно у Швеції, де у лабораторії розробляються та тестуються всі фірмові рецептури.

Багаторічний особистий досвід творців допоміг їм досягти такого результату від домашнього догляду, який не поступався салонному і міг задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.

В основі всього закладено технологію «Морський шовк». Сюди закладені екстракти морських водоростей та мінералів, які забезпечують глибоке зволоження шкіри голови та самого волосяного стрижня. Завдяки цьому шевелюра має здорове сяйво, блиск, м’якість та шовковистість.

Мінімалізм візуальної частини наполегливо демонструє загальне посилання – показати скандинавську естетику та лаконічність.

Ці якості простежуються у складах. Розробники не додавали туди безглуздих “порожніх” компонентів, лише високоякісну ефективну сировину. Відповідно, це забезпечило продукції популярність по всьому світу. Так і Sachajuan в Україні стала популярною і не має наміру здавати позиції.

Підрозділи засобів доступно структуровані, дотримується простий алгоритм догляду, що дозволить легко та зручно його притримуватись, отримуючи максимальний результат.

Фiльтри

Пошук

Тип товару

Цiна

Наявнiсть

Акційний товар

Бренд

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Що таке COMA?

COMA – це волосся, якщо перекласти з латинської.
COMA – це простір здоров’я і краси, якщо завітати до нас на Подолі.
COMA – це розумний, науковий підхід до вирішення проблем волосся та шкіри .
COMA – це завжди висока якісь продукції і професіоналізм співробітників.
Про COMA я можу розповідати нескінченно, адже це наше сімейне дітище, яке було створене в любові і з любов’ю.
Ми з упевненістю можемо сказати, що першими впровадили унікальну послугу на ринку України, адже єдиний дієвий спосіб відновити здорове волосся та шкіру – це комплексний підхід.
Звичайно, проживаючи у великому місці найкраще звернутися до нашого спеціаліста і отримати консультацію. Але що робити, якщо до найближчого спеціаліста сотні кілометрів? Особливо, коли проблема трихологічна і багато хто соромиться комусь про це розповісти.
Ми надаємо можливість отримати консультацію з будь якого куточку країни.
Кожного дня я отримую повідомлення від представників різних брендів із проханням представляти їх продукцію у нас.
І ми обираємо кращих!
Я не буду писати лонгріди з розповіддю про нас, адже краще завітати в COMA або зробити замовлення на нашому сайті!
Будемо вам раді!
Засновники Дудій Юлія, Дмитро Лихошапко і команда СОМА!